KULKI NASIENNE NA ŁĄKĘ KWIETNĄ 28.05.2022

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 2 dni
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Tworzymy kule nasienne na łąkę kwietną!
 
Serdecznie zapraszamy na warsztaty permakulturowe z grzebania w glinie, ziemi i sadzenia pięknych dzikich kwiatów w mieście. Forma nietypowa, bo nie będzie to zwykłe sadzenie, a magiczne i niesamowite!
Dla kogo przeznaczone są te warsztaty? Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat.
Czas trwania warsztatów: 1h15min czyli 75 minut wspaniałej zabawy, lepienia i tworzenia.
Miejsce: Sklep Jagoda Nie Porzeczka na Poznańskim Łazarzu.
 
Cena warsztatów: 110 zł
Cena ta zawiera: materiały potrzebne podczas warsztatów takie jak: glina, ziemia oraz nasiona roślin dzikich i miododajnych oraz wszystkie pozostałe niezbędne narzędzia. Każdy uczestnik zabierze ze sobą kilka lub kilkanaście kul nasiennych zrobionych przez siebie na warsztatach.
 
Warsztaty składać się będą z dwóch części:
Część I: krótkie wprowadzenie: zastanowimy się czym są kule nasienne, dlaczego warto je sadzić, skąd pozyskać materiały na ich stworzenie i dlaczego ich robienie jest tak wspaniałe i terapeutyczne dla nas jako ludzi. Prezentacja roślin/kwiatów, których nasiona znajdą się w naszych kulach.
Część II: warsztaty: Prezentacja ulepienia kuli nasiennej, następnie każdy uczestnik otrzyma materiały i stworzy sam kilka-kilkanaście kuli sam.
 
WAŻNE INFORMACJE!
Obowiązuje zadatek w wysokości 50 zł płatne na naszej stronie www.blaskizpolski.pl w zakładce warsztaty Poznań lub osobiście w sklepie Jagoda Nie Porzeczka. Informujemy, że wpłata zadatku jest jednoznaczna z zapisem na warsztaty.
ILOŚĆ MIEJSC jest ograniczona, maksymalnie w warsztatach może uczestniczyć 10 osób.
 
Regulamin udziału w wydarzeniu:
1. Wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów promocyjnych. Udział w warsztatach jest jednoznaczny z udzieleniem nieodpłatnej zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonego podczas warsztatów.
2. Uczestnicy są zobowiązani do poszanowania sprzętu, wszelkich urządzeń oraz mienia stanowiącego własność organizatora warsztatów.
3. Udział w warsztatach jest odpłatny 110 zł.
4. Przy rezygnacji z udziału w warsztatach na 5 dni przed ich odbyciem zadatek nie jest zwracany.
5. W przypadku odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od organizatora lub nieuzbierania minimalnej liczby 6 osób, pieniądze zostaną zwrócone lub wykorzystane na poczet innych zajęć . Decyzja należy do klienta.


przy zakupie zaznacz : ODBIÓR OSOBISTY !

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl