Cześć!

BLASKI to świece produkowane w małej, przydomowej manufakturze.Wosk sojowy posiada certyfikat nonGMO, jest w 100% roślinny, nietoksyczny, nietestowany na zwierzętach, wegański, biodegradowalny, bez syntetycznych dodatków. Używamy drewnianych knotów, które nie kopcą. Palą się dłużej niż toksyczne świece parafinowe. Stosujemy głównie czyste olejki eteryczne, sami komponujemy unikatowe zapachy.  W niektórych używamy olejków zapachowych, które posiadają certyfikat IFRA i są zgodne z przepisami REACH. Nie mocujemy knotów klejem, nie używamy sztucznych barwników. Używamy słoików z polskiej huty szkła.


BLASKI to też mała pracowania ceramiki artystycznej i użytkowej. Tworzy ją Ala z MAROU CERAMICS. Wszystkie produkty są unikatowe, lepione i szkliwione ręcznie. Koniecznie zajrzyjcie do zakładki ceramika.

 

W naszym sklepie znajdziecie także naturalne kosmetyki i inne produkty rękodzielnicze.

 EKIPA BLASKÓW:


DARIA - właścicielka, kręci BLASKI.


ALKA - ceramiczka, artystka, plastyczka. W każdej wolnej chwili pomaga w Blaskach, możecie nas razem spotkać na targach stacjonarnych.


MASIKO - najlepsza graficzka pod słońcem, nasza strona i piękne banery to jej zasługa.


AGA SOCJAL NINJA - mistrzyni reklam, grup docelowych, boss Facebooka i Instagrama.


PAULINA SZWEDA-BEDNAREK I BARTOSZ BEDNAREK - pomocne dusze, ogarniacze Blaskowych nazw, radcy prawni, sprawują pieczę nad regulaminem sklepu, polityką prywatności oraz RODO. 


MAMA MAŁGORZATA - na co dzień pielęgniarka, po pracy na etacie pomaga w etykietowaniu i wiązaniu sznurków na słoikach.


BABCIA TERESKA - udostępniła nam przestrzeń na kręcenie Blasków, pomaga w każdej wolnej chwili, niezawodna w przyjmowaniu dostaw.

 


 

BAZA DANYCH ODPADOWYCH - 000530187


MGR MARCELINA SZWEDA - odpowiedzialna za BDO, mistrzyni składów kosmetycznych olejków, wosku.

Licencjat: chemia, specjalność: chemia kosmetyczna magister: towaroznawstwo, specjalność: zarządzanie jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem.

Studia podyplomowe: ochrona środowiska w przedsiębiorstwie,  jakość i bezpieczeństwo oraz zarządzanie ryzykiem w produkcji żywności i opakowań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl